صفحه اصلی > اخبار معاونت تهذيب استانها > بناب 
اخبار > کرسی های علمی دنیا در انتظار حضور طلاب


  چاپ        ارسال به دوست

در یازدهمین هم اندیشی معاونان تهذیب مطرح شد

کرسی های علمی دنیا در انتظار حضور طلاب

حجت الاسلام حسینی، مدیر دفتر تربیت اخلاقی معاونت تهذیب حوزه های علمیه در این هم اندیشی، گفت: در طرح میثاق طلبگی، زی و منش طلبگی معرفی و تبیین می شود تا طلاب نسبت به جایگاه و مقام خود آگاهی یابند.

پس از پایان سخنان مدیر دفتر تربیت اخلاقی معاونت تهذیب، مستند تصویری بیانات امام خمینی(ره) در خصوص تربیت و تهذیب پخش شد.

حجت الاسلام و المسلمین باقری، امام جمعه بنا نیز در سخنانی گفت: کرسی های علمی دنیا منتظر افراد لایقی هستند تا معارف اسلام را معرفی و تبیین کنند، اما بعد از گذشت 37 سال از عمر انقلاب اسلامی ایران این یک خلاء بزرگ محسوب می شود که نیازمند توجه جدی است.

پس از پایان سخنان امام جمعه بناب، مستند تصویری از  مقام معظم رهبری در خصوص تحول در حوزه و مطالبات معظم له پخش شد.

در ادامه، حجت الاسلام هاشمیان، از اساتید حوزه، رعایت نظم و انضباط، وجود روحیه مسئولیت پذیری، توکل به خدای متعال، عدم وابستگی به احزاب سیاسی و پرهیز از مسائل حاشیه ای از ضرورت های موفقیت طلاب برشمرد.

حجت الاسلام و المسلمین عبد المجید باقری بنابی، مدیر مدرسه علمیه حضرت ولیعصر(عج) بناب نیز گفت: عمل به دستورات الهی از مسائلی است که موجب موفقیت طلاب می شود.

پس از پایان سخنان مدیر مدرسه علمیه حضرت ولیعصر(عج) بناب، نوبت به پرسش و پاسخ رسید و معاونین تهذیب مراکز استان ها، پرسش هایی را در خصوص شیوه های مدیریتی طرح کردند.

بر پایه این گزارش، کارگروه های تخصصی معاونین تهذیب مراکز استان ها در دو نوبت عصر امروز و صبح فردا نیز با بررسی راهکار ها و موانع طرح میثاق طلبگی برگزار خواهد شد.


١٠:٠١ - 1394/06/26    /    شماره : ٣٦٥٧٠٠    /    تعداد نمایش : ٤٤٦٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج