اخبار > تمدید ثبت نام دوره مسابقات ملی خطابه قرآنی


  چاپ        ارسال به دوست

مسابقات بین المللی قرآن کریم طلاب علوم دینی
مدیریت قرآن و حدیث

تمدید ثبت نام دوره مسابقات ملی خطابه قرآنی

حجت الاسلام سید مصطفی رضوی با اشاره به برگزاری دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم ویژه حوزه های علمیه سراسرکشور در اردیبهشت سال ۹۷ عنوان کرد: ثبت نام برای شرکت در موضوع مسابقه خطابه قرآنی تا آخر اسفند تمدید شد.

مدیر قرآن و حدیث معاونت تهذیب حوزه های علمیه افزود: داوطلبان این رشته، میبایست خطابه خود را با موضوع "پیامبر اعظم(ص) و قرآن کریم" در محورهای تعیین شده ارائه دهند.

وی با بیان اینکه شرکت کنندگان از مدارس علمیه جهان اسلام می باشند، اظهار داشت: برگزاری این مسابقه، باعث وحدت و هم افزایی میان مسلمانان و حوزه های علمیه جهان اسلام خواهد شد.

حجت الاسلام سید مصطفی رضوی افزود: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02537255890 داخلی 575 تماس حاصل نمایند .

لازم به ذکر است دومین دوره مسابقات بینالمللی قرآن کریم طلاب علوم دینی، در دو مرحله «مقدماتی(کشوری)» و «نهایی (بینالمللی)» در سه رشته حفظ کل، قرائت و خطابه قرآنی برگزار می شود.

همچنین با توجه به عدم برگزاری مسابقات در سال جاری، منتخبین مرحله مقدماتی رشتههای حفظ کل و قرائت تحقیق  از میان نفرات برگزیده آزمون و ارزیابی مرحله مقدماتی مسابقات بینالمللی سال گذشته، به ستاد برگزاری مسابقات معرفی خواهند شد؛ بنابراین رقابت عمومی در سطح مقدماتی(کشوری) مختص به رشتهی «خطابه قرآنی» میباشد.

جهت دانلود آئیننامه اینجا کلیک کنید١٤:٥٠ - 1396/12/27    /    شماره : ٣٩٨٢١٤    /    تعداد نمایش : ١١٧٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج