اخبار > مرکز مدیریت حوزه های علمیه 13 آبان روز تجلی غیرت انقلابی است


  چاپ        ارسال به دوست

مناسبتها

مرکز مدیریت حوزه های علمیه 13 آبان روز تجلی غیرت انقلابی است

 به گزارش خبرگزاری حوزه های علمیه، مرکز مدیریت‌ حوزه‌های علمیه در بیانیه‌ای، از مردم انقلابی و شجاع ایران اسلامی، به ویژه حوزویان دعوت کرد تا با حضور گسترده در راهپیمایی 13 آبان ماه و سردادن شعار"مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل"، یک بار دیگر قدرت و عظمت خود را که در سایه اسلام و وحدت و مجاهدت‌ به‌دست آمده، به رخ استکبار جهانی بکشند.

متن بیاینه مرکز مدیریت حوزه های علمیه در پی می آید:

 بسم الله الرحمن الرحیم

یوم‌الله سیزدهم آبان، روز تجلی دوباره آزادگی و شجاعت و غیرت انقلابی ملت مسلمان ایران سرافراز است.

حوادث این روز به یادماندنی، در تداوم و ادامه راه انقلاب و در هم شکسته شدن ابهت پوشالی استکبار جهانی، نقش و تاثیر به سزایی داشته و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب پرشکوه ایران اسلامی است.

اکنون در شرایط حساسی که استکبار جهانی به ویژه آمریکای جها‌نخوار، با بهره‌گیری از ترفندهای گوناگون، در صدد ضربه‌زدن به کیان مقدس جمهوری اسلامی می باشد، قانون‌گرایی اصلی است که باید بر گفتار و کردارهای فردی، اجتماعی، گروهی و حزبی حاکم باشد.

هر موضع و حرکت که در صدد تضعیف نفرت انقلابی مردم نسبت به استکبار جهانی باشد، به زیان انقلاب ومردم به ویژه نسل جوان بوده و به بیان بلند سکاندار فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (دام ظله العالی) «اگر کسی با عمل و گفتار خود به دشمن میدان مانور دهد، روز 13 آبان، یعنی روز اعلام پایداری ملت در برابر آمریکا را به روز ذلت تبدیل کرده است».

حوزه‌های علمیه ضمن گرامی‌داشت روز ملی مبارزه با استکبار و روز دانش‌آموز، از همه اقشار مسلمان ایران بزرگ دعوت می‌کند، تا با شرکت پرشور و شکوه در مراسم ضد استکباری یوم‌الله 13 آبان، با آرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی تجدید عهد نموده و فریاد "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" را سر داده و بار دیگر قدرت و عظمت تاریخی خود را که در سایه اسلام و وحدت و مجاهدت‌ به دست آورده حفظ کرده و بر آن بیفزاید.

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه


٠٧:٣٠ - 1392/08/13    /    شماره : ٣٣٠١٢٦    /    تعداد نمایش : ١٩٧٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج