صفحه اصلی > محتوي اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

محصولات معاونت تهذیب حوزه های علمیه

لوح های فشرده اخلاق و تربیت

 

 

نرم افزار «با ره پویان» تولید شد

به همت معاونت تهذیب حوزه های علمیه،نرم افزار «با ره پویان» شامل سلسه دروس بزرگان اخلاقی حوزه های علمیه تولید و در اختیار پژوهشگران قرار گرفته است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی معاونت تهذیب حوزه های علمیه سراسر کشور، دفتر امور تربيت اخلاقى،  در راستای ماموریت های خود با همكارى مراكز ، موسسات و دفاتر آيات عظام و علماى اخلاق اقدام به توليد سلسله نرم‏افزارهاى چند رسانه‏اى در زمينه اخلاق نموده است.

 نرم افزار « با ره پویان » از جمله این محصولات است که مشتمل بر سلسله دروس اخلاق بزرگان حوزه های علمیه می باشد که توسط این معاونت تولید و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش: در گام اول از این حرکت ارزشمند ، دروس اخلاق حضرات آیات  میانجی،بهاء الدینی، مشکینی، اشتهاردی، حق شناس، حائری شیرازی، ممدوحی، علماء و سید روح الله خاتمی گردآوری شده است.

در این نرم افزار گزیده ای از زندگی نامه، صوت ، دروس اخلاق به همراه  متن  این دروس اخلاق قرار دارد.

بر پایه این گزارش: از جمله ویژگی سلسله مجموعه لوح های فشرده نرم افزار «ره پویان» قابلیت دانلود دروس اخلاق و استفاده از متن وُرد این دروس است .

قابلیت جستجو و  استفاده از طریق رایانه و دستگاه پخش صوت  از دیگر ویژگی های این نرم افزار می باشد.

 

این گزارش می افزاید: کار تولید این نرم افزار ها از سال 90 با توجه به ضرورت معرفی بزرگان،  الگو دهی به طلاب و ترويج و تعميق معنويت و زى طلبگى حوزويان، آغاز شده  است.

خاطرنشان می شود: دفتر امور تربیتی اخلاقی در نظر دارد تا برای دیگر بزرگان اخلاقی حوزه  هم این برنامه را داشته و  دروس آنها را  گردآوری و  در اختیار طلاب و حوزویان قرار دهد.

گفتنی است: علاقه مندان به تهیه این محصول نفیس و ارزشمند می توانند به سایتwww.tahzib-howzeh.ir و یا www.fm24.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 09190658050یا 02537841162 تماس حاصل نمایند.

 

لوح فشرده « خوشه های معرفت 1 و 2 »

لوح فشرده خوشه های معرفت 1 و 2 در راستای طرح تولید نرم افزار جامع اخلاقی که از سال گذشته به توصیه رهبر معظم انقلاب توسط معاونت تهذیب حوزه های علمیه تولید شد در اختیار علاقمندان قرار گرفت.

 

این نرم افزار، حاوی بیش از دو هزار نکته از اساتید اخلاق و سخنان بزرگان می باشد که با هدف بهره مندی از بیانات بزرگان حوزه و دین مبین اسلام در قالب دو DVDبه همت معاونت تهذیب حوزه های علمیه، رادیو قرآن و مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور تولید شده است.

 

لوح فشرده "خوشه‌های معرفت" به صورث فایل‌های صوتی، حاوی سخنرانی‌ها و بیانات مراجع معظم تقلید و شخصیت‌های برجسته حوزه، همراه با تصاویر مرتبط است که طی سال‌های اخیر از شبکه رادیویی قرآن پخش شده است.

 

محققان و پژوهشگران حوزه اخلاق می‌توانند با استفاده از این  DVDهای صوتی، از نکته های ناب و اخلاقی شخصیت‌هایی چون حضرات آیات عظام و علمای اخلاق مکارم شیرازی، جوادی آملی، ناصری، مظاهری، علامه جعفری، بهاء‌‌الدینی، مشکینی، شهید مطهری، مجتهدی و...بهره بگیرند.

 

محتوای نرم افزار خوشه های معرفت شامل گزیده ای از سخنرانی بزرگان علم و معرفت در موضوعات مختلف به صورت صوتی شامل سخنان: علامه جعفری (159 قطعه)، آیت الله جوادی آملی (216 قطعه)، آیت الله شجاعی (285 قطعه)، آیت الله حق شناس (79 قطعه)، آیت الله مشکینی (82 قطعه)، آیت الله میانجی (12 قطعه)، آیت الله بهاءالدینی (4 قطعه)، آیت الله وحید خراسانی (63 قطعه)، آیت الله ضیاءآبادی (217 قطعه)، آیت الله مکارم شیرازی (261 قطعه)، آیت الله مظاهری (186 قطعه)، آیت الله مجتهدی (281 قطعه)، آیت الله ناصری (161 قطعه)، حجت الاسلام والمسلمین راشد (206 قطعه) و حجت الاسلام والمسلمین فلسفی (182 قطعه) می باشد.

 

ارائه فهرست درختی جلسات به همراه امکان پخش صوتی هر قطعه، جستجو در عناوین فهرست درختی هر قطعه و قابلیت استفاده از طریق رایانه و دستگاه پخش صوت از جمله امکانات این لوح فشرده است.

 

علاقه مندان جهت دریافت این نرم افزارمی توانند به دفتر امور تربیت اخلاقی معاونت تهذیب حوزه های علمیه مراجعه نموده و یا با شماره تماس: 37841162-025 تماس حاصل نمایند.

نرم افزار « جرعه های معرفت»

نرم افزار « جرعه های معرفت» شامل گزیده ای از سخنان بزرگان اخلاق و معرفت حوزه به همت معاونت تهذیب حوزه های علمیه تولید شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی معاونت تهذیب حوزه های علمیه سراسر کشور، نرم افزار«جرعه های معرفت» که شامل گزیده ای از سخنان بزرگان اخلاق و معرفت حوزه های علمیه می باشد، به همت این معاونت  تهیه و در اختیار طلاب، اساتید و پژوهشگران قرار گرفته است.

برپایه این گزارش: این نرم افزارشامل سخنان 16 نفر از بزرگان اخلاق و معرفت حوزه شامل حضرات آیات: امام خمینی(ره)، سیدعلی خامنه ای، بهجت، جوادی آملی، حق شناس، ضیاءآبادی، مجتهدی، مشکینی، مظاهری، میانجی، ناصری، وحید خراسانی، مکارم شیرازی ، مصباح یزدی، شهید مطهری و حجت الاسلام و المسلمین فلسفی می باشد.

نرم افزار « جرعه های معرفت»، دارای قالبی شکیل و در عین حال ساده بوده و در دو فهرست موضوعی و الفبایی نمایه شده است.

براساس این گزارش: توحید، دعا، رسول خدا، عترت، فضایل، قرآن، مرگ، مومن، نماز، خودسازی، تقوا، بصیرت، طریق بندگی، مکارم الاخلاق، راههای طرد شیطان و اثرات گناه از جمله مطالب موضوعی این نرم افزار می باشد.

این گزارش می افزاید: در این نرم افزار 666 فایل صوتی به صورت منظم  از بزرگان اخلاقی گردآوری و دسته بندی شده است که قابلیت پخش در تمام پخش کنندها را  دارد.

گفتنی است: قابلیت جستجوی عادی و پیشرفته، مشاهده موضوعات به صورت نمودار درختی، دانلود و قابلیت بروز رسانی از جمله دیگر ویژگی های نرم افزار« جرعه های معرفت»  است.

خاطرنشان می شود: علاقه مندان به این نرم افزار نفیس می توانند جهت تهیه آن به سایتwww.tahzib-howzeh.ir و وب سایت فروشگاهی  www.fm24.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های 09190658050و 02537841162 تماس حاصل نمایند.

توصیه های آیت الله العظمی بهجت در «گزیده های ناب اخلاقی»

لوح فشرده «گزیده های ناب اخلاقی» شامل سخنان ناب اخلاقی از آیت الله العظمی بهجت(ره) به همت معاونت تهذیب حوزه های علمیه تولید و در اختیار پژوهشگران قرار گرفته است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی معاونت تهذیب حوزه های علمیه،  لوح فشرده «گزیده های ناب اخلاقی» از جمله محصولات دفتر امور تربیت اخلاقی این معاونت است که در راستای ماموریت های این اداره تولید شده است.

برپایه این گزارش: این لوح فشرده شامل بخش های مختلفی است که سعی دارد ابعاد بیشتری را از زندگی آیت الله العظمی محمد تقی بهجت(ره) مورد برسی قرار داده و جامعه حوزوی به خصوص طلاب جوان را با این عالم ربانی بیشتر آشنا نماید.

براساس این گزارش: این لوح فشرده در گام اول اقدام به تهیه زندگی نامه کاملی از دوران حیات این عالم ربانی تهیه و به رشته در آورده است.

در گام بعدی50 کلیپ ناب تصویری در موضوعات گوناگون اخلاقی از حضرت آیت الله بهجت تهیه و در این مجموعه جهت استفاده علاقه مندان گنجانده شده است.

بخش بعدی این لوح فشرده را متن برخی از دروس اخلاق این عالم فرزانه تشکیل می دهد که به شکل منظم و  در قالب برنامه ورد تنظیم گردیده است.

از دیگر بخش های این لوح فشرده، دسترسی موضوعی به سخنان ونکات  اخلاقی در قالب 4 بخش  سخنان و سفارش ها،دستورالعمل،حکایات و پرسش و پاسخ ها می باشد.

این گزارش می افزاید: ابتلائات و گرفتاری ها، راه های سیر وسلوک، اسراری از نماز و نیایش، دستورات عبادی، عشق به امام زمان(عج)، علاج ریا و ارزش دانش، غیبت و تقوا از جمله ریز موضوعات بخش سخنان وسفارشات می باشد.

یازده دستورالعمل اخلاقی و تربیتی هم  در بخش  دستورالعمل، برای افزایش تقوا و سعادت مندی ازدیدگاه آیت الله العظمی بهجت به صورت متنی تعبیه شده است.

در بخش پرسش و پاسخ هم، پاسخ هایی از این عالم فرازنه درباره موضوعاتی چون،نماز و حضور قلب،حضرت ولی عصر(عج) و سیر وسلوک گردآوری  و جواب های معظم له نیز داده شده است.

گفتنی است: قابلیت جستجوی عادی و پیشرفته، دانلود و قابلیت بروز رسانی از جمله دیگر ویژگی های لوح فشرده «گزیده های ناب اخلاقی» است.

خاطرنشان می شود: علاقه مندان به این مجموعه نفیس می توانند جهت تهیه آن به سایتwww.tahzib-howzeh.ir و وب سایت فروشگاهی  www.fm24.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های 09190658050و 02537841162 تماس حاصل نمایند.

نرم افزار«رسم تقوی پیشگان » تولید شد

نرم افزار « رسم تقوی پیشگان » شامل گزیده ای از سخنان اخلاقی حضرت آیت الله خوشوقت تهرانی(ره) با همکاری معاونت تهذیب حوزه های علمیه تولید و در اختیار پژوهشگران قرار گرفته است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی معاونت تهذیب حوزه های علمیه سراسر کشور، نرم افزار «رسم تقوا پیشگان»  برگزیده ای از سخنرانیهای عالم فقید آیت الله عزیزالله خوشوقت تهرانی(ره) است که  در دو محورکلی شرح خطبه متقین و مجموعه پرسش ها و پاسخ ها(رمضان 1390) در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

برپایه این گزارش: شرح خطبه متقین و خطبه های مرتبط با متقین، مشتمل بر ریز موضوعات چون تقوا در قرآن کریم، رفتار متقین در جامعه، احوال متقین در شب و روز، آثار ایمان متقین، نقش متقین در اجتماع، سیمای متقین در قرآن، آثار تقوا و تقوا در کلام امیرالمومنین(ع) می باشد.

این گزارش می افزاید: مراقبت بعد از ماه مبارک رمضان، راه های تحصیل تقوا، اولین مرحله دینداری، راه های بالابردن ایمان، ظلم و اثرهای بد آن،  انواع ایمان، نکاتی از زندگی حضرت آدم و حضرت موسی(ع)، حضور قلب در نماز، معنای لقاء در قرآن و انواع غیبت از جمله ریز موضوعات مرتبط با بخش پرسش ها و پاسخ ها است.

در بخش دیگری از این نرم افزار، نمایش تصاویر مرتبط با حضرت آیت الله خوشوقت تهرانی(ره) برای استفاده کاربران قراردارد.

بر اساس این گزارش: از قابلیتهای این لوح فشرده می توان به ارائه فهرست درختی برنامه ها به همراه امکان پخش هر کدام از کلیپ ها از طریق رایانه و دستگاه پخش فیلم اشاره کرد.

گفتنی است: قابلیت جستجوی عادی و پیشرفته،  دانلود و قابلیت بروز رسانی از جمله دیگر ویژگی های نرم افزار« رسم تقوا پیشگان»  است.

لازم به ذکر است: این لوح ارزشمند با همکاری دفتر امور تربیت اخلاقی معاونت تهذیب حوزه های علمیه، مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی و موسسه فرهنگی هنری محبین صاحب الامر  با موضوع معارف اسلامی و با کاربردی عمومی تولید و عرضه شده است.

خاطرنشان می شود: علاقه مندان به این نرم افزار نفیس می توانند جهت تهیه آن به سایتwww.tahzib-howzeh.ir و وب سایت فروشگاهی  www.fm24.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های 09190658050و 02537841162 تماس حاصل نمایند.

نگاهی به نرم افزار سخنان اخلاقی استاد اسدالله روحانی

نرم افزار « مکارم خوبان » شامل گزیده ای از سخنان اخلاقی حجت الاسلام و المسلمین اسدالله روحانی  به همت معاونت تهذیب حوزه های علمیه تولید و در اختیار پژوهشگران قرار گرفته است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی معاونت تهذیب حوزه های علمیه سراسر کشور، نرم افزار «مکارم خوبان»  برگزیده ای از سخنرانیهای حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ اسدالله روحانی است که  در قالب دو لوح فشرده در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

معرفی اساتید اخلاق به خصوص علمای بلاد، در دسترس قرار دادن سخنان بزرگان دینی و ایجاد دسترسی آسان با گستره کشوری از جمله اهداف تولید این این نرم افزار می باشد.

این گزارش می افزاید: نرم افزار حاضر شامل حدود 100 برنامه از مجموعه ی سخنرانی دروس این استاد معظم اخلاق می باشد.

برپایه این گزارش : دنیا و آخرت، توبه، ایمان واقعی، حسن ظن، ترس از خدا، مرگ،معاد، کوچک شمرن گناه،صبر،محبت به خدا، عقل و نفس، خلقت انسان، نفاق و نبوت،قرآن و دعا از جمله موضوعات  این سخنرانی های اخلاقی است.

از قابلیت های این نرم افزار می توان به ارائه فهرست درختی، سخنرانی های ایشان به همراه پخش صوت، جستجو در عناوین فهرست درختی سخنرانی ها و همچنین قابلیت استفاده از طریق رایانه و دستگاه پخش صوت اشاره کرد.

خاطرنشان می شود: این نرم افزار به همت دفتر تربیت اخلاقی معاونت تهذیب تهیه و  جهت استفاده همگان از طریق رادیو معارف هم پخش گردیده است.

قابل ذکر است: علاقه مندان به این نرم افزار نفیس می توانند جهت تهیه آن به سایتwww.tahzib-howzeh.ir و یا www.fm24.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 09190658050یا 02537841162 تماس حاصل نمایند.

 

نرم افزار « تهذیب الاخلاق» تولید شد

نرم افزار « تهذیب الاخلاق» شامل گزیده ای از جلسات اخلاقی حضرت آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی (ره) با همکاری معاونت تهذیب حوزه های علمیه تولید و در اختیار پژوهشگران قرار گرفته است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی معاونت تهذیب حوزه های علمیه،  لوح فشرده «تهذیب الاخلاق» از جمله محصولات دفتر امور تربیت اخلاقی این معاونت است که در راستای ماموریت های این اداره تولید شده است.

برپایه این گزارش: این لوح فشرده شامل بخش های مختلفی است که سعی دارد ابعادی از زندگی آیت الله العظمی حاج آقا مجتبی تهرانی (ره) را مورد برسی قرار داده و جامعه حوزوی به خصوص طلاب جوان را با این عالم ربانی بیشتر آشنا نماید.

براساس این گزارش: این لوح فشرده در گام اول زندگی نامه کاملی از دوران حیات این عالم ربانی تهیه و به رشته تحریر در آورده است.

در گام بعدی  بیش از  761 جلسه ( بالغ بر هزار ساعت) از دروس اخلاق حضرت آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی به صورت صوتی در این نرم افزار گردآوری شده است.

این گزارش می افزاید: کلیات علم اخلاق ،قوه عقلیه، قوه غضبیه ، قوه شهویه، قوه وهمیه و مباحث متنوع اخلاقی موضوعات اصلی دروس اخلاق این نرم افزار ارزشمند هستند که در قالب دو لوح فشرده تنظیم شده اند. 

برپایه این گزارش: جایگاه  و اهمیت اخلاق، رذایل و فضایل اخلاقی،شک ویقین، خواطر نفسانیه،خوف ورجا، خشم ،حلم، حسن خلق،زهد، فقر،بخل، امر به معروف و نهی از منکر ،اخلاص، ریا، توکل و عدل  هم از جمله  مباحث اخلاقی  و ریز موضوعات این دروس اخلاق را شامل می شود.

ارائه تصاویری ناب از این عالم ربانی ویژگی دیگری است که به این مجموعه اخلاقی ،جلوه ای خاص بخشیده است.

گفتنی است: قابلیت جستجوی عبارات، دانلود و قابلیت بروز رسانی از جمله دیگر ویژگی های لوح فشرده «تهذیب الاخلاق» است.

 خاطرنشان می شود: علاقه مندان به این مجموعه نفیس می توانند جهت تهیه آن به سایتwww.tahzib-howzeh.ir و وب سایت فروشگاهی www.fm24.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های 09190658050و 02537841162 تماس حاصل نمایند.

مجموعه «شرح ابوحمزه ثمالی آیت الله بهجتی» تولید شد

  به همت معاونت تهذیب حوزه های علمیه، «درس های شرح دعای ابوحمزه ثمالی مرحوم آیت الله محمد حسین بهجتی (شفق)» در قالب لوح فشرده « مکارم خوبان » تولید و در اختیار پژوهشگران قرار گرفته است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی معاونت تهذیب حوزه های علمیه سراسر کشور، مجموعه لوح فشرده «مکارم خوبان» شامل «درس های شرح دعای ابوحمزه ثمالی مرحوم آیت الله محمد حسین بهجتی (شفق)» تولید و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

این گزارش می افزاید: این لوح فشرده مشتمل بر 55 درس از این استاد اخلاق و شاعر انقلاب است که در تفسیر و شرح دعای دعای ابوحمزه ثمالی می باشد.

معرفی اساتید اخلاق به خصوص علمای بلاد، در دسترس قرار دادن سخنان بزرگان دینی و ایجاد دسترسی آسان با گستره کشوری از جمله اهداف تولید این این نرم افزار می باشد.

در این لوح فشرده، دروس استاد بهجتی به صورت فایل های صوتی مجزا و با کیفیت عالی جهت استفاده طلاب ، اساتید و سایر پژوهشگران تولید و گردآوری شده است.

از جمله ویژگی های بارز این لوح فشره  امکان دانلودو  استقاده مجزا از فایل های و درس های اخلاقی است؛ این لوح فشرده همچنین قابلیت استفاده از طریق رایانه و دستگاه پخش صوت را دارد.

خاطرنشان می شود: این نرم افزار به همت دفتر تربیت اخلاقی معاونت تهذیب حوزه های علمیه تهیه و  جهت استفاده همگان از طریق رادیو معارف هم پخش گردیده است.

لازم به ذکر است: آیت الله محمد حسین بهجتی از شاگردان مرحوم امام خمینی (ره) و حضرت آیت الله سید روح الله خاتمی و اولین شاعر شعر انقلاب اسلامی (متخلص به شفق) بود که در پرونده درخشان وی ، هم مباحثگی  با مقام معظم رهبری نیز دیده می شود.

گفتنی است: علاقه مندان به تهیه این محصول نفیس و ارزشمند می توانند به سایتwww.tahzib-howzeh.ir و یا www.fm24.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 09190658050یا 02537841162 تماس حاصل نمایند.

 

 

درس اخلاق حضرت آیت الله محمد شجاعی

نرم افزار کیمیای وصال حاوی 260 جلسه درس اخلاق حضرت آیت الله محمد شجاعی است که طی سالهای دهه 70 ارائه شده و از رادیو قرآن  طی برنامه ای به همین نام پخش گردیده است.

این مجموعه یک دوره کامل اخلاق، از ابتدای مبانی تا مراحل سیر و سلوک و وظایف سالک در مسیر سیر الی الله را شامل می شود.

تولید این نرم افزار به همت دفتر امور تربیت اخلاقی معاونت تهذیب حوزه های علمیه و با همکاری رادیو قرآن در مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان انجام شده است.

از ویژگی های این نرم افزار می توان به غنا و جامعیت مطالب مطرح شده درز مینه مباحث اخلاقی، فهرست بندی موضوعی جلسات، محیط نرم افزاری جذاب و ارائه زندگینامه کامل استاد شجاعی اشاره نمود.

علاقه مندان جهت دریافت این نرم افزارمی توانند به دفتر امور تربیت اخلاقی معاونت تهذیب حوزه های علمیه مراجعه نموده و یا با شماره تماس: 37841162-025  تماس حاصل نمایند.

 
 

لوح فشرده ندای تهذیب

لوح فشرده "ندای تهذیب"، نرم افزاری مفید و متنوع می باشد که به همت معاونت تهذیب حوزه های علمیه تولید و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

این نرم افزار که شامل یک دی وی دی با محتوای کتابهای صوتی اخلاقی و تربیتی و یک سی دی با مجموعه برنامه های اخلاقی و تربیتی است قابل نصب بر روی انواع گوشی تلفن همراه می باشد.

کتاب موبایل، نرم افزارهای اسلامی، تصاویر، کلپ های فیلم و صدا از جمله بخش های سی دی این لوح است.

"کتاب موبایل" در دو قسمت "بهجت دلها" و "میزان" و "نرم افزار" شامل مجموعه کامل قرآن مجید، احکام، کلام امیر، مجموعه کامل مفاتیح، ذکر هفته، پیام آور رحمت، صحیفه مهدیه، رساله 12 مرجع، داستان 14 معصوم و امکان جستجو در قرآن است.

قسمت "عکس" این لوح شامل مجموعه تصاویری از اسماء مقدسه، حرم معصومین(ع) و طبیعت، "صوت" شامل بهاءالدینی، بهجت، فاطمی نیا، حق شناس، مکارم، مصباح، مشکینی، مناصری، مجتهدی، میانجی و صدیقی، "فیلم" شامل بهجت، امام، قرائتی، حائری شیرازی، مجتهدی، همتیان، رهبر معظم انقلاب، صدیقی، خوش وقت، ادعیه، مرثیه، مولودی، مناجات، پندها، قرآن و ترنم می باشد.

"ادعیه" شامل دعای ابوحمزه ثمالی، ندبه، عهد، افتتاح، جوشن کبیر، کمیل، مناجات مسجد کوفه، سمات، توسل، عاشورا، آل یاسین، "مرثیه" شامل امیرالمومنین، امام عسکری، امام باقر، امام هادی، امام حسن، امام حسین، امام جواد، امام کاظم، امام رضا، امام صادق، امام زمان، امام زین العابدین، حضرت زهرا، حضرت ابوالفضل و پیامبر اکرم(ص)، "مولودی" شامل امیرالمومنین، امام عسکری، امام باقر، امام هادی، امام حسن، امام حسین، امام جواد، امام کاظم، امام رضا، امام صادق، امام زمان، امام زین العابدین، حضرت زهرا، حضرت ابوالفضل و پیامبر اکرم(ص) است.

"مناجات" این نرم افزار شامل پروردگارا، کجائید ای شهیدان خدایید و انتظار فرج، "پندها" شامل بهاءالدینی، بهجت، فاطمی نیا، حق شناس، مکارم، مصباح، مشکینی، ناصری، مجتهدی و صدیقی و میانجی، "قرآن" شامل مجموعه کامل ترجمه و ترتیل قرآن کریم و "ترنم" شامل تواشیح در ستایش پروردگار است.

علاقه مندان جهت اطلاعات بيشتر و تهيه لوح فشرده "نداي تهذيب" مي توانند با شماره تلفن 37841162-025 تماس حاصل نمايند

 

 


١٠:٢٠ - 1393/08/07    /    شماره : ٣٥٣٥٤٠    /    تعداد نمایش : ٥٦٤٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج