صفحه اصلی > محتوي اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

محصولات معاونت تهذیب حوزه های علمیه

بروشور گلبرگ خانواده

 

ارائه سبک زندگی اسلامی در قالب بروشورهای«گلبرگ خانواده»

در راستای ارائه سبک زندگی اسلامی به خانواده ها، معاونت تهذیب حوزه های علمیه اقدام به انتشار بروشورهای«گلبرگ خانواده» نموده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی معاونت تهذیب حوزه های علمیه، دفتر امور مشاوره و خانواده  این معاونت در راستای آشنایی خانواده ها با مسائل اخلاقی و تربیتی خانواده از دیدگاه اسلام، مجموعه بروشورهاي فرهنگی«گلبرگ خانواده» را منتشر کرد. 

برپایه این گزارش: «گلبرگ خانواده» عنوان مجموعه ای از بروشورهای اخلاقی است که در آن موضوعات متعددی همچون شناخت تفاوت های اساسی زن و مرد،  آشنایی با روش های صحیح تربیت فرزند، خانواده خوشبخت در پرتو زندگی مهدوی، اصول و راهکارهای خوشبختی، نقش اخلاق در خانواده، مدیریت وظایف طلبگی با تکالیف خانوادگی، از همسری تا همدلی و خانواده پایدار و بانشاط مورد بررسی قرار گرفته است.

مقام و منزلت ویژگی های زنان در سیره حضرت زهرا(س)،راهکارهای برقراری تفاهم در زندگی،راهکارهای کسب آرامش در زندگی و مدیریت روابط خویشاوندی از جمله دیگر موضوعات این مجموعه اخلاقی می باشد.

برپایه این گزارش: مطالب این مجموعه برگرفته از نشست های تربیتی خانوادگی آموزش خانواده می باشد که با حضور اساتید توانمند این عرصه با تکیه بر آموزه های اسلامی برگزار شده است.

گفتنی است: علاقه مندان به این مجموعه نفیس می توانند جهت تهیه آن به سایتwww.tahzib-howzeh.ir و وب سایت فروشگاهی www.fm24.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های 09190658050و 02537841162 تماس حاصل نمایند.

 


١٠:٤٩ - 1393/08/08    /    شماره : ٣٥٣٧٠٨    /    تعداد نمایش : ٤٢٧٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج